Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek - 9:00 - 18:00
ZABIEGI PODOLOGICZNE

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Zabiegi podologiczne Częstochowa

Zabiegi podologiczne w Częstochowie i w okolicznych miastach stają się coraz bardziej znane i warto z nich korzystać, aby zachować stopy w jak najlepszej formie. Podolog zajmuje się leczeniem chorób stóp, przywraca zdrowy i ładny wygląd paznokciom czy usuwa zrogowaciały naskórek. Profesjonalny podolog z Częstochowy pracujący w naszym Centrum Podologicznym przeprowadza także inne badania oraz zabiegi, dlatego, jeżeli masz jakikolwiek problem, to przyjdź do nas, a my zadbamy o Twoje stopy.

Zabiegi podologiczne w Częstochowie – dla kogo są przeznaczone?

Podstawowy zabieg podologiczny polega na usunięciu zrogowaceń naskórka, prawidłowym obcięciu i oszlifowaniu paznokci, dokładnym wyczyszczeniu wałów paznokciowych oraz aplikacji odpowiednio dobranego do potrzeb skóry preparatu.
W przeciwieństwie do tradycyjnego pedicure kosmetycznego, zabieg wykonywany jest bez moczenia stóp z zastosowaniem najnowocześniejszych technik podologicznych.

W naszym Centrum pracujemy tylko sterylnymi i jednorazowymi narzędziami, dlatego zajmiemy się Tobą komfortowo i bezpiecznie. Po takim zabiegu zalecana jest indywidualnie dobrana pielęgnacja domowa, aby Twoje stopy doszły do zdrowia i były w idealnej kondycji przez długi czas.

Jakie zabiegi podologiczne wykonujemy w naszym Centrum Podologicznym w Częstochowie?

W naszym Centrum Podologicznym wykonasz także inne badania oraz zasięgniesz porady profesjonalistów. Wkładki ortopedyczne w Częstochowie czy leczenie chorób stóp w Częstochowie to problemy, z którymi najczęściej się spotykamy, dlatego, jeżeli cierpisz z powodu wad postawy lub dysfunkcji z powodu chorób stóp, to zapraszamy do naszych specjalistów, którzy dostosują najlepsze leczenie.

 

Umów się na wizytę już dziś

Gwarantujemy indywidualne podejście. Odpowiedź na swoje zapytanie otrzymasz w ciągu 24h. Umów się już dziś!
Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń na nr +48 732 521 501

     

    Powrót do zabiegów podologicznych

    Już dziś zarezerwuj wizytę!

    Call Now Button