Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek - 9:00 - 18:00
ZABIEGI PODOLOGICZNE

CHOROBY SKÓRY STÓP

Choroby skóry stóp Częstochowa

Leczenie chorób stóp w Częstochowie – czy to w ogóle możliwe? Problem ze stopami dotyka wielu osób, z najróżniejszych przyczyn. Jeżeli zauważasz, że z Twoimi stopami dzieje się coś niepokojącego, to zwróć się do specjalisty, w celu zasięgnięcia opinii. Podolog w Częstochowie, dostępny w naszym centrum zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla każdego problemu. Dzięki nam usuniesz modzele, odciski czy inne zrogowacenia. Zaufaj profesjonalistom którzy podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie.

Leczenie chorób stóp w Częstochowie – zobacz co leczymy

Termin podologia nie jest Ci znany? To niedobrze, ponieważ ta dziedzina nauki zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem problemów związanych ze stopami. Niektórym osobom bardzo doskwierają tego typu schorzenia, które dotychczas były dosyć trudne w leczeniu. Wychodząc naprzeciw pacjentom gwarantujemy długofalową współpracę w leczeniu stóp, pomagając utrzymać je w nienagannej kondycji przez wiele miesięcy.

W naszym centrum podologicznym wyleczysz:

 • rogowacenie stóp,
 • pękające pięty,
 • brodawki, kurzajki,
 • odciski,
 • modzele,
 • onycholizę,
 • zanokcicę,
 • szponowatość paznokci,
 • wrastające paznokcie,
 • paznokieć wkręcający.

Wykonamy profesjonalne badania, które pomogą w zdiagnozowaniu chorób stóp lub paznokci. Zrób bezpieczne zabiegi podologiczne w Częstochowie i raz na zawsze zapomnij o doskwierającym problemie. A może poszukujesz wkładki ortopedyczne na terenie Częstochowy? Wykonujemy dostosowane indywidualnie pod pacjenta wkładki, korygujące ustawienie stopy i umożliwiające wieloetapową korekcję, którą rozpoczynamy dobraniem właściwego obuwia.

Leczenie chorób stóp w Częstochowie – zaufaj specjalistom z doświadczeniem

Oferujemy także pomoc pacjentom z innymi chorobami typu reumatyzm lub cukrzyca. Przed każdym zabiegiem wykonujemy dokładny wywiad i badanie podologiczne, dzięki któremu wiemy jak leczyć danego pacjenta i czy leczenie wymaga dalszej konsultacji. Skorzystasz u nas ze sprawdzonych metod i terapii, które są bezpieczne, gdyż pracujemy jedynie na preparatach najwyższej jakości. Podczas leczenia chorób stóp otrzymasz najważniejsze informacje, które umożliwią i ułatwią dalszą pielęgnację.

 

 

Umów się na wizytę już dziś

Gwarantujemy indywidualne podejście. Odpowiedź na swoje zapytanie otrzymasz w ciągu 24h. Umów się już dziś!
Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń na nr +48 732 521 501

   

  Powrót do zabiegów podologicznych

  Już dziś zarezerwuj wizytę!

  Call Now Button