Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek - 9:00 - 18:00
ZABIEGI PODOLOGICZNE

KLAMRA ORTONYKSYJNA

Klamra ortonyksyjna - Częstochowa

Klamry na wrastające paznokcie są dostępne w Częstochowie i w innych miastach Polski, gdyż problem z wrastającymi paznokciami dotyka wiele osób w różnym wieku. Polega na wrośnięciu paznokcia w skórę albo w jej część, a samo schorzenie najczęściej dotyka stóp. Wrastający paznokieć powoduje ogromny ból, którego ciężko jest pozbyć się samodzielnie. Dlatego w naszym Centrum Podologicznym znajdziesz fachową pomoc, dzięki której raz na zawsze pozbędziesz się bolesnego problemu. Zdecyduj się na zabieg lub konsultację i zadbaj o swoje stopy, aby były piękne i zdrowe.

Klamry na wrastające paznokcie – dlaczego warto?

Klamra ortonyksyjna stosowana jest u pacjentów z Częstochowy, gdyż jest to najskuteczniejszy i najmniej bolesny sposób na wrastające paznokcie. Schorzenie powoduje ogromny ból i dyskomfort. Poczujesz wtedy pieczenie, szczypanie, a krawędzie skóry będą mocno opuchnięte i zaczerwienione. Bardzo często zdarzają się stany ropne utrudniające poruszanie.

Klamra podologiczna pozwala na korektę paznokci wrastających, wkręcających się, regeneracje łożyska zmienionego chorobowo, umożliwia także terapię odcisków podpaznokciowych, odcisków w wałach paznokciowych. Wykorzystywana jest także jako profilaktyka nawrotów po chirurgicznym usunięciu paznokcia, przynosi natychmiastowa ulgę w stanach bolesności wywołanych wrastaniem lub wkręcaniem.

Jest bezbolesna, w żaden sposób nie przeszkadza pacjentowi w aktywności życiowej, wykonywana indywidualnie według potrzeb pacjenta, działa natychmiastowo, jest nieinwazyjna i zapewnia możliwość kontrolowania procesu korekcji.

Wrastający paznokieć – tylko nasze Centrum Podologiczne

Podolog z Częstochowy jest najskuteczniejszą opcją rozwiązania problemów wrastających paznokci. Wrastający paznokieć jest bardzo bolesną przypadłością, której nie powinno się lekceważyć. Przede wszystkim nie można się tego wstydzić i trzeba szukać pomocy, gdyż często wizyta u specjalisty jest jedynym rozwiązaniem. Profesjonalne zabiegi podologiczne w Częstochowie, które proponuje nasze centrum wspomagają leczenie wielu chorób nie tylko wrastających paznokci. Warto zdać sobie sprawę z tego, że leczenie chorób stóp w Częstochowie i w okolicach nie jest niczym wstydliwym, dlatego, jeżeli masz problem ze stopami, to czym prędzej udaj się do profesjonalisty. Zdecyduj się na leczenie u naszych lekarzy i ciesz się komfortem i swobodnym chodzeniem. Zapraszamy każdego!

 

 

Umów się na wizytę już dziś

Gwarantujemy indywidualne podejście. Odpowiedź na swoje zapytanie otrzymasz w ciągu 24h. Umów się już dziś!
Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń na nr +48 732 521 501

     

    Powrót do zabiegów podologicznych

    Już dziś zarezerwuj wizytę!

    Call Now Button